Logo

Обработливи ниви во С.Аџиматово

Број на оглас: 2968225 | Објавен на: 30.06.2020, 10:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 10000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 5 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат три ниви обработливи во Аџиматово.
Трите ниви се опфатени со системот за наводнување и се погодни за одгледување на сите растителни култури.
Информации на тел: 071359644
Драги
Цена по договор

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 Ххххх

Потврден огласувач