Logo

reno modus 1.5 dci

Број на оглас: 2968241 | Објавен на: 15.12.2018, 01:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Modus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 2.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


odlecen mal avtomobil so mngu mala potrosuvacka registriran
moze i zamena za pik ap

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 vojo

Потврден огласувач