Logo

Opel Astra GTC 1.9 CDTI 120ks

Број на оглас: 2968308 | Објавен на: 19.08.2018, 14:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: По Договор
5.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Автомобилот е во одлична состојба.
Редовно сервисиран. Направен голем сервис: Нов сет на менувач (потисна плоча, замаец, лагер, ламела.), ребраст и линиски каиш, водна пумпа, затегач на каиш и лагер, плочки на сите четири тркала, задни амортизери нови.
Нов акомулатор, нови предни гуми (сите заменети делови сеуште стојат за потврда.)
Регистрирана до 04.2019 Зелен картон
Поседува:
*Сензори за пролизгување
*Клима
*Борд компјутер
*Команди на волан
*Оригинал МП 30 Аудио систем
*Паркинг сензори
*Лед светла
*Далечинско заклучување
*Два оригинал клуча со далечинско
*17 инчи Алуминумски бандажи
*Автоматско миење на шофершајбна
*Електрика на прозори
*Електрика на ретровизори

Контакт: 070/248-421

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач