Logo

Plac 500m2 na glavniot pat Rosoman

Број на оглас: 2968370 | Објавен на: 24.02.2020, 07:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 20 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


placot se naodja na glavniot pat izlez za Prilep

 Кавадарци    Општина:Росоман

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач