Logo

Wv Polo (Goal) 2006

Број на оглас: 2968499 | Објавен на: 19.05.2019, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 2.999 €
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Polo 1.4 TDI.Voziloto e vo odlicna sostojba izvrsen golem servis moze proverka kade sakate . Poseduva Goal oprema:Klima,Airbag,Tempomat,Parking senzor,radio cd, El.stakla,Alarm,novi gumi...Kolata e kako nova.Registrirana do 01.03.2020 godina Info:078 429 000

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач