Logo

Palmi Washingtonia

Број на оглас: 2968558 | Објавен на: 27.07.2018, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat palmi vo razlicni golemini, vrsta na palmata Washingtonia.
Informacii na tel. 078 652 999

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Palmi Washingtonia