Logo

Trpezariska masa so 6 stolici

Број на оглас: 2968661 | Објавен на: 27.07.2018, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Se prodava drvena trpezariska masa so 6 stolici, dimenzii na masa 105x160, odlicno socuvani.
Tel. 070694024

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dejan