Logo

Montaza na led svetla vo vasite klavijaturi

Број на оглас: 2968809 | Објавен на: 01.06.2020, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Вид на оглас: Се продава


Svetlo na Bender-1.000 den.

Svetlo pod klavijatura-1.000 den.

Svetlo na Bender i klavijatura-1.500 den.

Javete se za poveke informacii

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Trajche

Потврден огласувач