Logo

ZTE Blade A460

Број на оглас: 2969156 | Објавен на: 10.08.2018, 21:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: ZTE

Модел: A460 Blade

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


ZTE Blade A460,ekranot e puknat na sredina,samo edna recka,ne se primetuva,ne smeta vo rabotata se finkcionira bez problem

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач