1 / 12
HEMISKO CISTENJE NA AVTOMOBILI
1 МКД
Цената не е фиксна
24.01.2021 00:14

Прилеп / Прилеп

НАЈНОВО!!!!!!!!!!Конечно и во нашиот град,покрај нашата дејност полирање фарови и автомобили,на ваше барање,убедени во досегашната професионална работа која ви беше достапна кај нас,воведовме и професионално длабинско чистење на штофени и кожени ентериери,со екстракција(не со пареа која чисти само површински),нашите машини се од врвни производители KARCHER и единствени од таков карактер,наменети исклучиво за автомобили,конечно и во нашиот град ви е достапен овој третман и тоа од обучен кадар со сертификати од овластени светски фирми,без разлика на временските услови,возилото го превземате суво,365 дена во годината работиме,презентери сме за најдобрата светска компанија MAFRA Италија со TUV 18001 единствени во светот за кавалитет на производите кои ги користиме, во соработка со најдобриот светски производител за ПРОФЕСИОНАЛНИ автокозметички средства MA-FRA, Meguiar’s,Chemical guys,TW,SONAX,LEDERZENTRUM Gmbh....единствено кај нас ќе добиете врвен третман во вашиот ентериер,професионален треман и чистење кожени ентериери до фабрички изглед и мирис,воедно, средствата кои ги користиме ќе го дезинфицираат и антиалергенски ќе го исчистат вашето возило од секакви бактерии и непријатни мириси,користиме специјални средства за чистење и дезинфекција на каналите од клима уредите кои шират непријатна миризба во кабината.Гратис перење со активна пена,восоцирање,чистење бандаши,нано заштита на стакла.Цените се во зависност од класата на која и припаѓа возилото од -2000-2500-3000-3500-4000денари. Задолжително посетете- ја нашата страна AUTO CAR CARE-Prilep

https://www.facebook.com/AutoPrilep1/photos_stream?tab=photos_albums
MOB.071 278 959
Дарко

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Нега на автомобили

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
076700222 071278959
Испрати Е-маил до огласувачот