Logo

Sirona C2

Број на оглас: 2969420 | Објавен на: 30.06.2020, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Медицински опрема

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba

Stomatologija
Stomatoloski
Dental
Стоматолошки
Стоматологија

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 vasilev

Потврден огласувач