Logo

Lombardini , Italy - Pumpa MZT 1200 l za voda

Број на оглас: 2969455 | Објавен на: 21.05.2020, 19:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava 2 stepena pumpa za voda MZT 1200 litri vo minuta H=50m., namontirana na Lombardini (ITALY) Disel so mnogu mala potrosuvacka !!!
Ista takva pumpa e montirana i na elektro motor 7.5kw
Vo odlicna sostojba se i dvete pumpi !!!

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач