Logo

Bravar - parnogreach

Број на оглас: 2969574 | Објавен на: 28.07.2018, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Машинство

Пол : Не е важно

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Б

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Bravar, pomosnkik i zavaruvaxh (argon-elektro) , plata po odogovor,
Kontakt od 8-16h.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 KOTLAR AS