Logo

Se prodava luksuzna kuka vo centarot na Radovis

Број на оглас: 2969626 | Објавен на: 21.02.2019, 14:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 450 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 500 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Луксузен

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Samoilova

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava luksuzna kuka vo centarot na Radovis.Za poveke informacii 077 986 956

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Elena

Потврден огласувач