Logo

POLOVNI DELOVI ZA GOLF 2KA SO 5 VRATI

Број на оглас: 2969752 | Објавен на: 15.02.2019, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za golf 2ka so pet vrati.Moze i na viber 004915772912367.

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 STOJCE

Потврден огласувач