Logo

MERCEDES VITO 112 REG DO 05.04.2019 - MOZNA ZAMENA

Број на оглас: 2969804 | Објавен на: 14.11.2018, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Vito

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes vito
Godina 1999
tel 071986766
Vo top sostojba
Ima Mnogu servis ..

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 x