Logo

Nissan patrol

Број на оглас: 2969877 | Објавен на: 28.07.2018, 16:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Patrol

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 30 kw / 41 ks

Цена: 7 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Djipot e vo besprekorna sostojba,terenec offroad so site mozni funkcii.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач