Logo

peugeot boxer

Број на оглас: 2969890 | Објавен на: 22.01.2019, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.400 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


peugeot boxer 2004(tovarno)
Motor 2.0
registracija do 05.2019 god.
Mozna zamena

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 ford

Потврден огласувач