Logo

Bmw 530d 2000год.

Број на оглас: 2970054 | Објавен на: 22.08.2018, 10:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам BMW 530d произведено 2001 година.
Од опрема поседува:
Темпомат
Двозонски климатроник
Кожен салон
Кожен волан со команди
Aftermarket cd радио со bluetooth и usb
Паркинг сензори
Webasto
И многу други работи.
Поминати километри: 267.000
Колата е сервисирана на време. Поседува 4 нови зимски гуми и 4 летни гуми.

Повеќе информации 070-550-222

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач