Logo

Se prodavaat visoka klasa zvucnici elac cl82

Број на оглас: 2970105 | Објавен на: 11.08.2018, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
8.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Zvucnicite se vo ekstra sostojba so dosta kvaliteten zvuk i mocnost od 120 wati

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач