Logo

MAN TGS 18 440

Број на оглас: 2970165 | Објавен на: 29.07.2018, 00:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM MAN TGS 18 440 2010 GODINA EVRO 5 NOV UVOZ MNOGU SACUVAN

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Zace Transport (претпријатие)

Потврден огласувач