Logo

IVECO 35 C 15 KIPER EURO 4

Број на оглас: 2970249 | Објавен на: 10.08.2018, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


071-787-148


IVECO 35 C 15 KIPER EURO 4
GOD:2010
KM:176..400
MOTOR :KW EURO5
Nosivost: 1000+- KG +7 Patnici
•Radio
•Sanduk 3 m
Platena Carina Ne Registriran

 Тетово    Општина: Желино

Прати Е-Маил

 Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi

Потврден огласувач