Logo

Bandazi od M serija BMW 18 col

Број на оглас: 2970259 | Објавен на: 18.08.2019, 09:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


So se gumi ima samo 3 parcinja.
Cena e za komad.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач