Logo

Dve kuki vo centralnoto gratsko podracje

Број на оглас: 2970310 | Објавен на: 16.09.2018, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 150 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 60 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Trst br.16 i Trst br.18

Цена: 45.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dve kuki edna do druga,vo centralnoto gratsko podracje,kaj doktor Zlatko.I dvete poseduvaat imoten list.Moze i zamena za stan.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач