Logo

NOV BORD KOMPJUTER DISPLEJ ZA PEUGEOT 407

Број на оглас: 2970470 | Објавен на: 04.12.2018, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


НОВИ НЕКОРИСТЕНИ !!!
ДВЕ ВАРИЈАНТИ:

Со клима двозонска - 5000
без клима 3500
Одговара на следните модели:

1007 од 2007
207 од 2006
3008 од 2009
307 од 2005
308 од 2007
407 од 2004
5008 од 2009
807 од 2006
Expert од 2007
Partner од 2008
Berlingo од 2008
C2 од 2005
C3 од 2005
C3 Picasso од 2008
C4 од 2004
C5 од 2008
C8 од 2005
Jumpy од 2007

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 SONY

Потврден огласувач