Logo

Cannondale Saeco six13 Carbon road bike

Број на оглас: 2970485 | Објавен на: 20.02.2019, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Cannondale Saeco six13 handmade in USA Carbon
Kako nov bez niedna mana
Campagnolo Italy delovi
Colnago seats
Novi gumi

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач