Logo

Se prodava PROZOR (SUPER SOCUVAN)

Број на оглас: 2970577 | Објавен на: 29.11.2020, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

2.100 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava prozor (kako nov)
Dimenzii na prozorot 120x80
Vredi da se vidi

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач