Kupuvam traktor
2.500 €
10.11.2021 15:24

Аеродром / Скопје

Kupuvam traktor po dogovor na 24 rati, dajte ponuda, traktor ne poskap od 2500, e. Prednost ferguson no ne e obavezen ili ponovo godiste, so dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се бара од:

slobodan
///////
Потврден огласувач
070252021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам