Logo

Продавам Audi A3 Quatro

Број на оглас: 2970737 | Објавен на: 10.02.2019, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 6.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Audi A3 2.0 TDI Quatro со 5 врати. Многу сочувано и реална километража.
Регистирано е до март 2019 година.
Од опрема поседува:
- Борд компјутер
- 6 степен мануелен менувач
- Двозонски климатроник
- Електрика на стакла и ретровизори
- ABS
- ACR заштита од пролизгување
- ESP динамична контрола за стабилност
- Темпомат
- Автоматско заклучување
- Два фабрички клучеви
- Алуминиумски бандажи со нови гуми
- Сензор за дожд
- Сензор за паркирање
- Сензор за светла
- Фабричко радио
- Халогенки за магла
- Покажувач на температура

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач