Logo

E270 avtomatic

Број на оглас: 2970810 | Објавен на: 16.08.2018, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 3.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E270cdi 125kw redizajn 2000 godina (nosi motor od clk fabricki)odlicna sostojba redovno odrzuvan so najkvalitetni delovi ve molam bez zameni odlicna cena po viduvanje Zameneto Spirali Sponi Jabucici Stabilizatori Gumi Napolnet freon vo klima Informacii na viber

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач