Logo

OPEL CORSA 1.2 TWINPORT CH

Број на оглас: 2970854 | Објавен на: 21.10.2018, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E DONESENA OD ŠFAJCARSKA 🇨🇭🇲🇰 SO PLATENI DAVAČKI DO REG SERVINA KNIŠKA DO REG KLIMA DVA KLUČA DOBRI GUME MAX ČUVANA NADVOR I VNATRE BEZ NIKAKVA INTERVENCIJA MOZE DA SE PROBA VO SEKOE VREME

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dudi

Потврден огласувач