Logo

GOLF 3 TDI 1.9 NA DELOVI FUL OOREMA

Број на оглас: 2971036 | Објавен на: 12.02.2020, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI GOLF 3 TDI KLIMA SERVO ABS ELEKRIKA

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач