Logo

Gotvac na parea i blender

Број на оглас: 2971120 | Објавен на: 10.08.2018, 10:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gotvac na parea i blender avent mnogu malku koristen recisi nov.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 darko