Logo

Kotel 30kw - Котел за парно

Број на оглас: 2971715 | Објавен на: 20.09.2018, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


kontakt
075 804 172
075 804 172
075 804 172
075 804 172
075 804 172

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Tech

Потврден огласувач