Logo

Hyundai lantra 1.5 benzin/plin

Број на оглас: 2971778 | Објавен на: 22.11.2018, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Lantra

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e domakinski cuvano i odzruvano. Smeneto set rebrast so vodna pumpa, ulje i site filtri. Atestiran plinski ured, novi gumi, elektrika na stakla, novo ozvucenie. Registracija pominata.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач