Logo

KOVANI PORTI!!

Број на оглас: 2972263 | Објавен на: 09.10.2018, 08:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Dimenzii:160x107cm

Барајте само:
070/222-143(viber)Trajce!!

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 PRIVATE!!

Потврден огласувач