Logo

BMW X5 Perfekten

Број на оглас: 2972559 | Објавен на: 15.01.2019, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 1 €
7.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Bmw x5 mnogu socuvan. Servisiran so realni 268000km. Full oprema novi gumi.Ozvucuvanje harman kardon + kenwood dvd navi+camera (700watti). Proverka po vasha zelba. ITNOOOOO !!!! Bez zameni i glupi komentari!!!! Javete se koj saka ubav dzip !!!

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач