Logo

pasat 1.8 t 2001

Број на оглас: 2972616 | Објавен на: 04.01.2019, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 666 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


delovi za pasat 1.8 turbo na delovi 071250517 Mozete da me barate i na viber 38971250517 Boris ili na 078206831 Gorgi!!!

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач