Logo

Фискален принтер SYNERGY PF-700

Број на оглас: 2972622 | Објавен на: 15.03.2019, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 14.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiskalen printer SYNERGY PF-700. Fiskalniot printer e vo odlicna sostojba,i e koristen samo 6 meseci vo delot na prodazba na tekstil (odlicno e zacuvan)
Tel. za kontakt 070801014

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar Josifov

Потврден огласувач