Logo

Комплет мебел за бутик

Број на оглас: 2972631 | Објавен на: 26.08.2018, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 45.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава мебел за бутик, во одлична состојба.
Во прилог фотографиите за увид.
Мебелот е користен 6 месеци.
Цената е за 50% пониска од набавната.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar Josifov