Logo

Stalaza za obleka

Број на оглас: 2972636 | Објавен на: 26.08.2018, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stalaza za obleka, koristena samo 6 meseci. ( odlicno socuvana)

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar Josifov