Logo

СТАН ВО ПРОБИШТИП

Број на оглас: 2972875 | Објавен на: 28.06.2019, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 40 m²

Греење: Нема

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: ПРОБИШТИП

Цена: 20.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стар стан во Пробиштип, делумно реновиран.40м2, на приземје, кујна со трпезарија и спална, ходник и тоалет и подрум

  Пробиштип

Прати Е-Маил

  Павлина

Потврден огласувач