Logo

Dve Gumi 205 55 16

Број на оглас: 2973001 | Објавен на: 12.10.2018, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi 205 55 r16

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач