Logo

Se prodava Audi A6 2.7 TDI

Број на оглас: 2973132 | Објавен на: 14.11.2018, 01:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 6.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava AUDI A6 2.7 TDI. Proizvedeno 2005 godina. Ful oprema!!! Novi gumi! FULL servisirano, vo odlicna sostojba!
KONTAKT na broj: 075 415 229


SKODA SEAT PEUGEOT BMW MERCEDES AUDI RENAULT JEEP FIAT DACIA VW

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 audia6

Потврден огласувач