Logo

СУПЕР ПОНУДА

Број на оглас: 2973144 | Објавен на: 15.08.2018, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 32 m²

Греење: Нема

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1989

Година на реновирање: 2001

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: ВАНЧО ПРЌЕ БР. Д-2/10

Цена: 27.700 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Стан во центарот на градот
на ул.ВАНЧО ПРЌЕ БР. Д-2/10
може да се види секој работен ден од 7:30 до 16:30
инфо на моб.077/960-088
моб.077/960-088

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Мане

Потврден огласувач