Logo

Стан - ТОП понуда

Број на оглас: 2973148 | Објавен на: 14.08.2018, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 60 m²

Греење: Друго

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1989

Година на реновирање: 2001

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: ул.ВАНЧО ПРЌЕ БР. Д-2

Цена: 45.000 €
45.500 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


стан од 60м2 + 1 балкони и 1 подруми
Стан во центарот на градот
на ул.ВАНЧО ПРЌЕ БР. Д-2
може да се види секој работен ден од 7:30 до 16:30
инфо на моб.077/960-088
моб.077/960-088

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Мане

Потврден огласувач