Logo

Peugeot 407 2.0 HDI

Број на оглас: 2973357 | Објавен на: 20.03.2019, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Peugeot 407 2.0 HDI, 2005 god,reg cela god+ zelen karton.
Dvozonski klimatronik
10xAir+Bag
Maglenki
Senzor na svetla
Senzor na dozd
Fabricko radio so cd+ komandi na volan
Kozen volan
2 kluca
Sistem proti krazba
17 col Aluminski bandazi+ 4 bandazi so zimni gumi

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Energetic

Потврден огласувач