Logo

Citroen picasso 2.0 hdi so 80.000 skopsko prv gazda

Број на оглас: 2973602 | Објавен на: 16.08.2018, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara Picasso

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.399 €
2.499 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen picasso kako od fabrika so 80.000km izminati.skopsko .prv gazda.ser.kniska.klima ispravna

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Dimce

Потврден огласувач