Logo

fiat bravo

Број на оглас: 2973641 | Објавен на: 10.08.2018, 21:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava fiat bravo 1.9td 74kw 1998god registrirano cela godina. smeneto rebrast pred 8000km, upje i filtri pred 3000km edinstveno slab akomulator ima inaku kolata e pali vozi so sitni karoseriski zabeleski. mozna e zamena isklucivo za benzin-plin. cena za kes 1200e za zamena e druga. moze i na rati so ucestvo. info na 077-741-178

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач