Logo

Prodavam Proso Zetva 2018

Број на оглас: 2973663 | Објавен на: 14.02.2019, 18:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 35 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


PROSO SELEKTIRANO CISTO NE TRETIRANO SO PESTICIDI
078 27 35 42
ZETVA 2018
Slikite kazuvaat se.

Огласи од: Goran

Goran

Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач